”Problema a fost rezolvată!” Capul de afiș al sezonului dintre Dinamo și FCSB, programat pe 2 august, ar putea avea loc pe Arena Națională, după ce problema care bloca accesul echipelor pe cel mai mare stadion din țară a fost rezolvată. Veștile bune vin chiar din partea președintelui clubului Dinamo, Andrei Nicolescu, care s-a arătat … Continuă să citești ”Problema a fost rezolvată!” Anunțul pe care îl așteptau toți fanii lui Dinamo
”Problema a fost rezolvată!” Anunțul pe care îl așteptau toți fanii lui Dinamo