Zeljko Kopic continuă să fie unul dintre cei mai apreciați antrenori rămași liberi de contract după despărțirea de Dinamo. Croatul a fost dorit de Anorthosis Famagusta, însă negocierile dintre cele două părți nu s-au concretizat, iar fostul tehnician al ”câinilor” își continuă așteptarea pentru proiectul pe care îl consideră potrivit. La începutul lunii iunie, Dinamo … Continuă să citești Fostul antrenor al lui Dinamo, refuzat după despărțirea de ”câini”!
Fostul antrenor al lui Dinamo, refuzat după despărțirea de ”câini”!