Lansarea noilor echipamente ale lui Dinamo pentru sezonul 2026-2027 a readus în prim-plan unul dintre cele mai controversate subiecte din ultimul an: noua siglă a clubului. Prezentă pentru prima dată pe tricourile oficiale de joc, noua identitate vizuală continuă să împartă suporterii în două tabere. În timp ce o parte dintre fani resping schimbarea și … Continuă să citești Dănciulescu, reacție sinceră despre noua siglă a lui Dinamo: ”Pe asta pun eu preț!”
Dănciulescu, reacție sinceră despre noua siglă a lui Dinamo: ”Pe asta pun eu preț!”