Conflictul dintre o parte a suporterilor dinamoviști și conducerea clubului continuă să se adâncească. După săptămâni întregi de tensiuni generate de schimbarea identității vizuale a clubului, Peluza Sud a transmis un nou mesaj extrem de dur la adresa managementului din Ștefan cel Mare. Ultrașii și-au exprimat în repetate rânduri nemulțumirea față de noua siglă adoptată … Continuă să citești Lovitură pentru Dinamo! Ultrașii au luat o decizie radicală înaintea noului sezon
Lovitură pentru Dinamo! Ultrașii au luat o decizie radicală înaintea noului sezon