Mesajul Cătălinei Ponor pentru fani

Cătălina Ponor a cucerit în această seara medalia de argint la Cupa Mondială de Gimnastică Artistică.

La scurt timp după câștigarea acestui nou Titlu Mondial, Cătălina a postat pe pagina sa oficială de instagram un mesaj pentru fani.

• „Al 2 lea concurs , a treia medalie ! 🥈 Din momentul asta mergem in linie dreapta către Cluj ! Sanatate, curaj si voința sa fie si rezultatele vor veni si acolo ! Au fost 2 saptamâni destul de grele cu 2 concursuri legate ! Încă un pic de lucrat si perfecționat cand ajungem acasă” !

Fosta Dinamovistă s-a clasat pe locul al doilea la bârnă, în cadrul finalelor pe aparate de la Doha. Fosta noastră gimnastă a fost punctată cu 13.900 pentru un exercițiu cu dificultate 5.80.
Cătălina vine după ce în weekend-ul trecut a cucerit două medalii de AUR, în finalele de bârnă și sol la Cupa Mondiala de la Baku.