În cursul zilei de luni, 10 iulie, Dinamo a făcut un pas mare pentru a scăpa de interdicția la transferuri, după ce oficialii clubului au plătit peste jumătate de milion de euro către foștii jucători. Plata a fost făcute prin terți de acționarii „câinilor”, deoarece clubul este în insolvență și ar fi ilegal să facă … Continuă să citești Continuă veștile bune pentru Dinamo!
Continuă veștile bune pentru Dinamo!