FC Argeș – Dinamo București. Cum arată primul 11 trimis de Zeljko Kopic

În această seară, de la ora 19:30, pe stadionul ”Orășenesc” din Mioveni, FC Argeș și Dinamo București, se vor duela în ce de-a treia etapă din play-off-ul Superligii României. În sezonul regulat al actualului campionat, cele două combatante au remizat, 1-1, cu FC Argeș gazdă, iar la retur piteștenii au învins cu 1-0. ”Alb-violeții” au … Continuă să citești FC Argeș – Dinamo București. Cum arată primul 11 trimis de Zeljko Kopic

ADVERSARII TREMURĂ! Bogdan Andone, în stare de ȘOC înaintea duelului cu Dinamo

Se reia Superliga după pauza competițională. Dinamo o întâlneşte pe FC Argeş sâmbătă, de la ora 19:30, pe stadionul ”Orăşenesc” din Mioveni, într-o partidă contând pentru etapa a 3-a din play-off-ul Superligii. Înaintea partidei, antrenorul echipei FC Argeş, Bogdan Andone, a declarat, vineri, într-o conferinţă de presă, că meciul cu Dinamo va fi unul extrem de dificil, … Continuă să citești ADVERSARII TREMURĂ! Bogdan Andone, în stare de ȘOC înaintea duelului cu Dinamo

Avancronică I FC Argeș – Dinamo București

FC Argeș și Dinamo București, se vor duela astăzi, 4 aprilie, pe stadionul ”Orășenesc”, din Mioveni. Partida programată să se dispute de la ora 19:30, contează pentru cea de-a 3-a etapă din turul play-off-ul Superligii. În sezonul regulat al actualului campionat, cele două combatante au remizat, 1-1, cu FC Argeș gazdă, iar la retur piteștenii … Continuă să citești Avancronică I FC Argeș – Dinamo București

CCA a anunțat arbitrul de la FC Argeș – Dinamo București

Dinamo se pregătește de duelul cu FC Argeș, din cea de-a treia etapă a turului din play-off-ul Superligii României. Acum, ”câinii” se pregătesc de cea de-a tria etapă a turului din play-off-ul Superligii României , contra celor de la FC Argeș, de pe stadionul ”Orășenesc”, din Mioveni. Astfel, ”câinii” vor fi gazde, sâmbătă, 4 aprilie, … Continuă să citești CCA a anunțat arbitrul de la FC Argeș – Dinamo București

Video I Kopic anunță ”BESTIA” pentru duelul cu Argeș: Se întorc titularii și începe goana după puncte!

Dinamo București se pregătește de duelul cu FC Argeș, din cea de-a treia etapă a turului play-off-ului Superligii României. Dinamo se află pe poziția a 6-a, cu 26 de puncte la o diferență de 7 puncte de liderul play-off-ului. Meciul dintre FC Argeș și Dinamo București, din etapa a 3-a din play-off-ul Superligii, se va … Continuă să citești Video I Kopic anunță ”BESTIA” pentru duelul cu Argeș: Se întorc titularii și începe goana după puncte!

Din tribune, Andone a văzut tot și a dat verdictul, după Dinamo – Craiova 0-1

Dinamo a pierdut contra Universităţii Craiova, scor 0-1, în etapa a doua din play-off-ul Superligii. Cele două echipe și-au dat întâlnire joi seară, de la 20:30, în a doua etapă din play-off-ul Superligii României. La capătul celor 90 de minute, oltenii au înregistrat toate cele trei puncte. Ioan Andone, fost antrenor în Ștefan cel Mare, … Continuă să citești Din tribune, Andone a văzut tot și a dat verdictul, după Dinamo – Craiova 0-1

Rednic, reacție sinceră după eșecul cu U Craiova

Dinamo a pierdut duelul cu Universitatea Craiova și a ajuns la cea de-a doua etapă din play-off-ul Superligii României. ”Haita” lui Zeljko Kopic a întâlnit-o pe Arena Națională pe Universitatea Craiova joi seară, de la 20:30, iar la capătul celor 90 de minute, ”câinii” au pierdut cu 1-0, în contextul în care echipa a jucat … Continuă să citești Rednic, reacție sinceră după eșecul cu U Craiova

Ghinion maxim pentru Dinamo! Gol în minutul 45+2. Mesajul lui Târbă după duelul de pe Arenă

Dinamo - Universitatea Craiova, meci din etapa a doua a play-off-ului din Superliga, s-a încheiat cu victoria echipei din Bănie, scor 0-1. Singurul gol al partidei a fost marcat de Monday Etim în al doilea minut de prelungire al primei reprize. Oltenii au jucat o repriză în inferioritate numerică, după ce Nicușor Bancu (33 de ani) a … Continuă să citești Ghinion maxim pentru Dinamo! Gol în minutul 45+2. Mesajul lui Târbă după duelul de pe Arenă

”N-AM LEGAT DOUĂ PASE!” Recunoașterea umilitoare a oltenilor: Dinamo a făcut spectacol, Craiova a parcat autocarul!

Dinamo a fost învinsă de Universitatea Craiova, scor 0-1, în cadrul rundei a doua a play-off-ului Superligii. Pe ”Arena Națională”, unicul gol al partidei a fost marcat de Monday Etim (27 de ani), în minutul 45+2. Oltenii au evoluat în inferioritate numerică din minutul 45+6, după ce Nicușor Bancu (33 de ani) a fost eliminat. La final, antrenorul Filipe … Continuă să citești ”N-AM LEGAT DOUĂ PASE!” Recunoașterea umilitoare a oltenilor: Dinamo a făcut spectacol, Craiova a parcat autocarul!

KOPIC: ”AM FOST BUNI!” Dinamo a stăpânit terenul, ghinionul a decis scorul!

Dinamo a pierdut cu Universitatea Craiova, scor 0-1. Cele două echipe și-au dat întâlnire joi seară, de la 20:30, în a doua etapă din play-off-ul Superligii României. La capătul celor 90 de minute, oltenii au înregistrat toate cele trei puncte. La finalul partidei, Zeljko Kopic s-a arătat dezamăgit de rezultatul final, dar și de faptul … Continuă să citești KOPIC: ”AM FOST BUNI!” Dinamo a stăpânit terenul, ghinionul a decis scorul!