Dinamo Bucureşti a pierdut în fața etnicilor țigani din Ungaria, scor 2-1 (2-0), luni seară, într-o partidă din etapa a 18-a a Superligii. Confruntarea de la Sfântu Gheorghe a fost meciul de debut al lui Zeljko Kopic (46 de ani), antrenorul care i-a luat locul lui Ovidiu Burcă (43 de ani). Zeljko Kopic a lăudat … Continuă să citești Reacția lui Zeljko Kopic, după eșecul cu Sepsi
Reacția lui Zeljko Kopic, după eșecul cu Sepsi