Dinamo și-a ales antrenorul. Antrenorul de 46 de ani, croatul Zeljko Kopic a preluat-o oficial pe Dinamo și a fost prezentat într-o conferință de presă la care a mai participat și administratorul special Andrei Nicolescu. Kopic spune că a venit la ”cel mai mare club din România” și că e la curent atât cu tradiția … Continuă să citești Ioan Andone, i-a făcut analiza lui Kopic: ”A mai trecut prin așa ceva”. Ce spune despre o revenire în Ștefan cel Mare
Ioan Andone, i-a făcut analiza lui Kopic: ”A mai trecut prin așa ceva”. Ce spune despre o revenire în Ștefan cel Mare