Dinamo a promovat în Superliga, însă lucrurile nu merg așa cum trebuie la echipa noastră. ”Câinii” au interdicție la transferuri, iar banii întârzie să apără. În plus, apar tot mai des disensiuni între șefii dinamoviști. Motivul îl constuie polii de putere la clubul nostru. Andrei Nicolescu, a vorbit despre subiectele legate de taberele de la … Continuă să citești Andrei Nicolescu, replici pentru Zăvăleanu și Cornel Dinu
Andrei Nicolescu, replici pentru Zăvăleanu și Cornel Dinu