Marius Tomozei a plecat de la Dinamo la finel luni iunie, după ce i-a expirat contractul. A fost ultimul nume de pe lista neagră a lui Burcă, rămas la club după greva din iarnă. Fundașul care în stagiunea 2022-2023, nu a bifat niciun minut oficial pe terenul de joc în tricoul lui Dinamo, este în … Continuă să citești Marius Tomozei și viața de ”pucist” în Ștefan cel Mare: ”Noi am decis în vestiar”
Marius Tomozei și viața de ”pucist” în Ștefan cel Mare: ”Noi am decis în vestiar”