Dinamo este în cantonament în Slovenia. Reveniți în prima divizie, fotbaliștii lui Ovidiu Burcă se pregătesc pentru meciurile tari din ”A”. Astăzi, Dinamo evoluează în cel de-al doilea meci amical din cadrul cantonamentului de vară de la Zrece. La meci vor asista și doi dintre oficialii ”câinilor”, Andrei Nicolescu, acționar majoritar, și Gabriel Glăvan, director … Continuă să citești Conducerea lui Dinamo a intrat în cantonament
Conducerea lui Dinamo a intrat în cantonament