După doar un an petrecut în Liga a 2-a, Dinamo a reușit să revină pe prima scenă a fotbalului românesc, ca urmare a unui baraj câștigat în fața celor de la FC Argeș, scor 8-5 la general. Ricardo Grigore, este unul dintre jucătorii care au făcut parte din lotul ”retrogradațiilor”, care au scris ce-a mai … Continuă să citești Ricardo Grigore, vrea în Ștefan cel Mare: ”Vreau să-mi şterg imaginea asta”
Ricardo Grigore, vrea în Ștefan cel Mare: ”Vreau să-mi şterg imaginea asta”