Dinamo a revenit în Liga 1, la doar aproximativ trei luni după ce pachetul majoritar de acțiuni a fost cumpărat de compania Red&White. La începutul sezonului, foarte puțini credeau în posibilitatea "câinilor" de a promova după doar un singur sezon petrecut în al doilea eșalon. Însă, acum, Dinamo a revenit unde îi este locul, iar … Continuă să citești Cât costă să devii acționar la Dinamo? Anunțul oficial
Cât costă să devii acționar la Dinamo? Anunțul oficial