De povestit nepoților! Așa a fost manșa tur a barajului de promovare/menținere în SuperLigă dintre Dinamo și Campionii FC Argeș. Atât pentru fanii dinamoviști, cât și pentru cei ai piteștenilor. Pe o Arena Națională pe jumătate plină, cu circa 24.500 de spectatori prezenți în tribune, Dinamo, din postura de divizionară secundă, a umilit prim-divizionara Campionii … Continuă să citești Dinamo poate să nu se mai prezinte la returul cu FC Argeș :)) ”6-1 e un scor foarte mare”
Dinamo poate să nu se mai prezinte la returul cu FC Argeș :)) ”6-1 e un scor foarte mare”