Dinamo este ca și promovată în Superliga, după ce, în tur, a învins-o pe FC Argeș cu 6-1, grație golurilor lui Bena, Larrucea, Pop, Iglesias și Ghezali, cu o dublă. Astfel, returul de la Pitești, teoretic, ar trebui să fie doar o formalitate pentru Ovidiu Burcă și elevii săi. Pentru ca elevii lui Ovidiu Burcă … Continuă să citești Ce primă au fotbaliștii lui Dinamo dacă vor promova în Superliga
Ce primă au fotbaliștii lui Dinamo dacă vor promova în Superliga