Susținută de 5.000 de fani din tribune, ”dulăii” au avut o seară complicată în Sala Polivalentă, miercuri seră și au fost învinși scor 28-41, de Kiel în turul play-off-ului pentru sferturile de finală ale Ligii Campionilor. Dinamo n-a putut face față echipei cu 4 trofee ale Ligii Campionilor în palmares, iar la pauză, tabela indica … Continuă să citești “Dulăii”, învinși în tur al play-off-ului Ligii Campionilor
“Dulăii”, învinși în tur al play-off-ului Ligii Campionilor