Oficial I Dinamo dă startul noului sezon în echipamente noi. Surpriză pentru fanii dinamoviști

Dinamo le-a prezentat suporterilor noul echipament de joc, care va fi folosit în noul sezon din Campionatul Românesc de Fotbal.

Acesta vor fi purtat de jucători, chiar în meciul din această după-amiază, cu Progresul Spartac, iar vestea bună este că va fi disponibil în shop, pentru a fi achiziționat.

”Noul echipament oficial Macron

Dinamo 1948 prezintă primele imagini cu noul echipament oficial de joc pentru sezonul competițional 2022-2023, produs de partenerul tehnic Macron. Echipamentele oficiale pentru sezonul 2022-2023 vor putea fi comandate pe shop.dinamo1948.ro, noul magazin online al clubului nostru, programat să fie lansat în următoarele zile.

Cu numele şi numărul jucătorului favorit sau cu numele şi numărul dorit, fiecare suporter dinamovist îşi poate personaliza tricoul oficial doar pe shop.dinamo1948.ro!

Dinamo 1948 deschide astăzi noul sezon în Liga 2 împotriva echipei Progresul Spartac, într-un meci programat în deplasare, la ora 17:00, pe Arena Clinceni, în direct la Prima Sport, Digi Sport și Orange Sport”, se arată în comunicatul de prezentare, făcut de clubul nostru.

Noile abonamentele pentru acest sezon s-au pus în vânzare!

Clubul nostru a pus în vânzare abonamentele pentru sezonul competițional 2022-2023, valabile la toate meciurile organizate pe teren propriu în Liga 2 și în Cupa României.

Abonamente emise de Dinamo 1948 pentru noul sezon au fost puse în vânzare de astăzi prin Bilete.ro, partener oficial de ticketing al clubului nostru, prețurile fiind între 200 lei (peluze) și 700 lei (tribuna VIP). Din noul sezon, suporterii dinamoviști își pot achiziționa și abonamente virtuale la meciurile echipei noastre, 99 lei pe an, intitulate Familia Dinamo.

În parteneriat cu Nemo Express, Dinamo 1948 le oferă suporterilor posibilitatea de a primi în toate localităţile din România abonamentele comandate prin bilete.ro.

„Obiectivul nostru, al tuturor dinamoviștilor, este să jucăm în fața propriilor suporteri pe Arcul de Triumf, cel mai frumos stadion din sectorul 1 al Capitalei. O arenă nouă va readuce, cu siguranță, suflarea dinamovistă alături de echipă. Am făcut toate demersurile necesare și pot spune că avem o promisiune informală că vom putea evolua în cel mai scurt timp pe Arcul de Triumf. Stadionul Dinamo rămâne doar varianta de backup până la soluționarea situației arenei Arcul de Triumf”, spunea după investirea în funcție, Vlad Iacob.

CITESTE SI:

Avancronică I Progresul Spartac – Dinamo București

FRF pregătește schimbarea lui Florin Bratu. Reacția tehnicianului

Noile abonamentele pentru acest sezon s-au pus în vânzare! Surpriză pregătită fanilor dinamoviști

4 gânduri despre &8222;Oficial I Dinamo dă startul noului sezon în echipamente noi. Surpriză pentru fanii dinamoviști&8221;

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s