Dinamo București a revenit în prima ligă, după doar un an petrecut în eșalonul secund. Imediat după retrogradare echipei, mulți au părăsit clubul și singurii care au rămas să țină echipa în viață, au fost suporterii și o mână de dinamoviști care nu au plecat din cadrul clubului. Începutul sezonului a fost unul extrem de … Continuă să citești Video I ”Dinamo e pe drumul cel bun”
Video I ”Dinamo e pe drumul cel bun”