Dinamo trece printr-o perioadă delicată atât pe plan financiar cât și sportiv. Mai mult, noul patron al grupării din Ștefan cel Mare, Pablo Cortacero, nu a făcut investițiile promise, iar una dintre victimele acestei situații neplăcute, este chiar Ionel Danciulescu. Fost oficial al clubului în sezonul trecut, Dănciulescu încă mai are de încasat bani de … Continuă să citești Ionel Dănciulescu, pesimist în ceea ce privește viitorul lui Dinamo: „Sper să nu mai fie nevoit să îl mai scot la licitație”
Ionel Dănciulescu, pesimist în ceea ce privește viitorul lui Dinamo: „Sper să nu mai fie nevoit să îl mai scot la licitație”