Andrei Nicolescu și Eugen Gheorghe Voicu sunt noii acționari majoritari de la Dinamo, de la 24 februarie, deţinând în acest moment 80,7758% din acţiuni. Andrei Nicolescu, noul președinte al lui Dinamo, anunță că se dorește numirea unui director sportiv și explică ce calități ar trebui să aibă acesta și ce obiective îi va trasa conducerea. … Continuă să citești Funcția necesară din cadrul clubului anunțată de Dinamo: ”E foarte important în cadrul lotului”
Funcția necesară din cadrul clubului anunțată de Dinamo: ”E foarte important în cadrul lotului”