În cursul zilei de vineri, 24 februarie, o veste importantă a venit din Ștefan cel Mare. Dorin Șerdean și-a vândut pachetul majoritar de acțiuni pe care îl deținea la Dinamo. Cumpărătorii sunt cei din grupul financiar Red&White 2022 Management SRL. Aceștia au plătit nu mai puțin de 500.000 de euro pentru pachetul de 72,27% deținut … Continuă să citești Fanii lui Dinamo, liniștiți de noul acționar majoritar: ”Există soluții pentru relansarea lui Dinamo”
Fanii lui Dinamo, liniștiți de noul acționar majoritar: ”Există soluții pentru relansarea lui Dinamo”