Dinamo a reușit să revină în SuperLiga României după doar un an de ”exil” în Liga 2, însă problemele de la club încă există. Mai mult, În cursul zilei de vineri, 23 iunie, Instanța a programat din nou a întâlnire cu oficialii clubului Dinamo pentru a se încerca aprobarea planului de reorganizare. În urma deciziei … Continuă să citești Dinamo a sperat în zadar. Prima reacție a conducerii lui Dinamo, după amânarea planului de reorganizare
Dinamo a sperat în zadar. Prima reacție a conducerii lui Dinamo, după amânarea planului de reorganizare