Dinamo nu a reușit să promoveze direct și va disputa un baraj în dublă manșă cu FC Argeș, pentru un loc în Liga 1. Dinamoviștii au retrogradat în urmă cu un an, la capătul unei duble similare, cu U Cluj, scor 0-2 și 1-1. După un an în care suporterii au dus greul și într-un … Continuă să citești Rivalii o vor pe Dinamo în Liga 1: ”Fotbalul ar fi mai bogat cu Dinamo!”
Rivalii o vor pe Dinamo în Liga 1: ”Fotbalul ar fi mai bogat cu Dinamo!”