Dinamo București a pierdut astăzi pe terenul celor de la Poli Iași cu scorul de 1-0 și a ratat o mare șansă de a se apropia de primele 6 clasate. Elevii lui Ovidiu Burcă n-au făcut un joc prea strălucit, având puține ocazii de a marca, iar soarta partidei a fost decisă de o super … Continuă să citești Ovidiu Burcă, după eșecul cu Iași: „Pentru toată lumea e ciudat să vezi Dinamo în Liga 2”
Ovidiu Burcă, după eșecul cu Iași: „Pentru toată lumea e ciudat să vezi Dinamo în Liga 2”